Saadet'li gençler Yazıcıoğlu'nun kabrinde

Saadet'li gençler Yazıcıoğlu'nun kabrinde.15408
  • Giriş : 07.07.2009 / 15:53:00

Bursa İl Gençlik Kolları'nın etkinlikleri kapsamında Ankara'ya gelen SP'li gençler, helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Lideri Yazıcıoğlu'nun Taceddin Dergâhı'ndaki mezarını ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ziyaretle ilgili açıklama yapan SP Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Torun, merhum Yazıcıoğlu'nun siyaset adamı olarak ülkeye çok şeyler kattığını dile getirerek, “Bugün burada; hayatını canından çok sevdiği milletinin istikbali yolunda mücadeleyle geçiren, gücünü inancından alan bir azim timsali, memleketimizin yetiştirdiği büyük Aydın ve siyaset adamı, vatan sevdalısı bir şehidin huzurunda olmanın onurunu yaşıyoruz” dedi.

O BİR DEMOKRASİ SAVAŞÇISIYDI

SP Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Torun, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun, kardeşliğini temin etmiş bir millet ve milleti ile bütünleşmiş bir devlet hayâliyle yaşayan engin bir demokrasi savaşçısı olduğunu dile getirerek, “Bugün burada merhum şehidi minnetle anarken, Allah'tan bizlere de rahmet ve şehâdet nasip etmesini diliyoruz. Mekânı cennet olsun” diye konuştu. SP'li gençler, merhum Yazıcıoğlu'nun mezarı başında Kur'an-ı Kerim okudular. Yapılan duaların ardından SP'li gençler Taceddin Dergâhı'ndan ayrıldılar.

VAKİT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*