Saadetlilerin takdir ettiği AKP'li başkan

Saadetlilerin takdir ettiği AKP'li başkan.7608
  • Giriş : 23.06.2009 / 15:45:00

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Erol Pekcan, ziyaret ettiği Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu'nun kentin çehresini değiştirdiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başkan Karaosmanoğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Erol Pekcan ile yönetimini misafir etti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, SP İl Başkanı Erol Pekcan ile yönetimini ağırladı. Karalayıcı değil, yapıcı bir muhalefetten yana olduklarını aktaran Erol Pekcan, ''Başkanımız Karaosmanoğlu'nu yeniden seçilmesi nedeniyle kutluyoruz. Hizmetlerinizden dolayı tebrik ediyoruz, kentin çehresi değişti'' dedi,

BAŞKAN'A BAŞARI DİLEĞİ

Saadet Partisi(SP) İl Başkanı Erol Pekcan ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu'nu makamında ziyaret etti. Pekcan, SP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un Türkiye genelinde oluşturduğu yeni harekete Kocaeli'den destek vererek, kurumlarla olan diyalogları geliştirmek amacıyla ziyaretlerde bulunduklarını aktardı. Başkan Karaosmanoğlu'nu 29 Mart'ta yeniden seçilmesi nedeniyle kutlayan Pekcan, yeni dönemde de başarılar diledi.

HİZMETLERDEN DOLAYI TEBRİK

Amaçlarının geçmişte olduğu gibi bu gün de karalayıcı değil, yapıcı muhalefetlerini devam ettirmek olduğunu aktaran Pekcan, ''İktidar kadar, muhalefet de önemlidir. Kocaeli'ye olan hizmetlerinizden dolayı tebrik ediyoruz, kentin çehresi değişti. SP olarak halk adına sorular sormaya devam edeceğiz. Geçmişte Yuvacık Barajı'nın yüksek maliyeti nedeniyle CHP'ye muhalefet ettik, şimdi de Büyükşehir'in hizmetlerinin maliyetlerini yakından takip ediyoruz'' ifadesini kullandı.

BAŞKAN: VEREMEYECEĞİMİZ HESABIMIZ YOK

Halkın verdiği oyun en büyük güvenoyu olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, SP İl Başkanı Pekcan ile yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Karaosmanoğlu, ''Hizmetlerimizi yaparken, vatandaşımızın isteklerini göz önüne alarak hareket ediyoruz. Biz bu makamlarda emanetçiyiz, veremeyeceğimiz hesabımız yoktur. İhalelerimizi çok açık, net ve şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Bu makamlarda önemli olan hesap verebilir olmaktır. Bunu her zaman söylüyoruz, aklınıza takılan her şeyi bize ve teknik arkadaşlarımıza sorabilirsiniz'' şeklinde konuştu.

BURALAR HİZMET MAKAMIDIR

Başkan Karaosmanoğlu, SP'li yöneticilerden yapılan ve yapılacak projelerle ilgili Büyükşehir'in yöneticilerinden bilgi almalarını istedi. Başkan Karaosmanoğlu, sözlerine şöyle devam etti; ''Bize güvenen büyük bir kesim var. O güvene layık olmak için çalışıyoruz. Biz buralarda hizmet için varız, buralar hizmet makamlarıdır.''

BARAJIN BORCU 120 YIL BİTMEZ

SP'lilerin ziyaretinde maliyeti nedeniyle her zaman gündemde kalan Yuvacık Barajı da konuşuldu. SP İl Başkanı Pekcan, geçmişte yüksek maliyetleri nedeniyle Yuvacık Barajı'na muhalefet ettiklerini hatırlattı. Hazine'nin Yuvacık Barajı için 2014 yılına kadar borç ödeyeceğini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ''Bizim Büyükşehir olarak Yuvacık Barajı'na ödeyeceğimiz para ise 120 yıl boyunca bitmez'' dedi.

Ziyaretin sonunda, SP İl Başkanı Pekcan ile yönetimine başarılar dileyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*