Saba Tümer oyuncu mu oluyor?

Saba Tümer oyuncu mu oluyor?.13470
  • Giriş : 28.06.2008 / 20:40:00
  • Güncelleme : 28.06.2008 / 20:36:53

HABERTURK'te haftaiçi her akşam program yapan Saba Tümer, Alişan ile birlikte aynı dizide oynayabilir. Tümer, programına konuk ettiği Alişan'ın dizideki fingirdek bir karakter için yaptığı teklife olumlu yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uzun yıllar haber spikerliği yapan Saba Tümer, Cem Özer ve Pakize Suda ile birlikte yaptığı gündüz programlarıyla farklı bir çizgiye adım atmıştı.

Bu çizgisini HABERTURK ekranlarında devam ettiren Tümer, haftaiçi her akşam birbirinden ünlü ve ilginç konu ve konukla program yapıyor. Program sırasında attığı kahkahalarla ekran başındakileri de keyiflendiren Tümer, Alişan'ı konuk ettiği programda kendisine oyunculuk teklifi de geldiğini söyledi.

Alişan, "Fingirdek bir rol var. Oynamak ister misin? Sevda isminde hep gülen, hep neşeli bir kadın. Mahallenin fingirdek kızı. Okuyunca o karakteri aklıma direk sen geldin " derken, teklifine sıcak bakan Tümer, "Olabilir. Bana bir sit-com teklifi de geldi. Onun da adı Sevda'ydı... Olur yaparım, niye yapmayayım" diyerek teklife olumlu yanıt verdi.

Saba Tümer, önce senaryoyu okuması gerektiğini ve çalıştığı kanaldan da izin almak durumunda olduğunu belirterek açık kapı bırakmayı ihmal etmedi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious