Sabancı 70 süpermarket açıyor!

Sabancı 70 süpermarket açıyor!.11977
  • Giriş : 17.03.2009 / 09:33:00

Sabancı Holding krize meydan okuyor. Başkan Güler Sabancı bu yıl 135 milyon TL'lik yatırım yapalacağını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Carrefoursa için bu yıl 135 milyon liralık yatırımla 70 süpermarket açacaklarını söyledi

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Carrefoursa için bu yıl 135 milyon lira yeni yatırım yapılacağını bildirdi. Yenilenen İçerenköy mağazasını ziyaret eden Sabancı, “en ucuz” diye bir iddialarının bulunduğunu, daha ucuzunu bulana farkın 10 katının verildiğini belirterek, "Kriz için mağazada özel reyon oluşturuldu.

Buradaki ürünler 1, 2, 3, 5 ve 10 lira fiyatlarla satıldı. Carrefoursa'nın performansı da iyi gidiyor. Memnunuz, büyüyor. 135 milyon lira yeni yatırım için harcama yapılacak. Geçen hafta, bir haftada 7 tane süpermarket açtılar. Bu yıl 70 süpermarket bütçelendi" dedi.

PAKET DOĞRU BİR ADIM

Ekonomik paketi de değerlendiren Sabancı, “Değerlendirmesini yapacağız. Ama görünüyor ki piyasalara direkt etkisi olacak. Doğru yolda atılmış bir adımdır. Zaten bugüne kadar birçok önlem alındı. Bu şekilde, toplu bir şekilde sunulması, bizim, iş dünyasının ve piyasaların beklediği bir şey. Bu anlamda müspet buluyorum” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*