'Sabır da bir yere kadar!'

'Sabır da bir yere kadar!'.11024
  • Giriş : 13.03.2009 / 16:15:00

Malatyaspor Başkanı Haşim Karadağ, hakemlerden dert yandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Malatyaspor Başkanı Haşim Karadağ, hakemlerden maçlarını hakkaniyetli yönetmelerini beklediklerini bildirdi.

Haşim Karadağ, Pazar günü sahalarında yapacakları Altay maçının hakeminin Serkan Çınar olduğuna işaret ederek, ''Ligin ilk yarısının son haftasında yapılan Giresunspor-Malatyaspor maçının da hakemi Serkan Çınar idi. O maçta 3 metre offsayttan aleyhimize gol verildi. Bu hafta aynı hakem yönetecek maçımızı. Sezon başından bu yana hakem hatalarına maruz kalıyoruz. Artık hakkımızın yenmesini istemiyoruz'' dedi.

Ligde yapılan 25 maçta sadece bir penaltı kazandıklarını ifade eden Karadağ, şunları söyledi:
''Ligi bu hakemlerle bitireceğiz. Ama hakemlerin de duyarlı olması gerekiyor. Centilmen Malatyaspor taraftarının da sabrı bir yere kadar. Ligde en fazla sarı ve kırmızı kart verilen takım Malatyaspor, 25 haftada sadece bir penaltısı verilen takım da Malatyaspor. Hakemlere güveniyoruz. Hakkımız olmayan düdükleri çalmasınlar, ama hakkımızı da yemesinler. Hafta sonunda yapacağımız Altay maçında inşallah İzmir takımı diye hakem etki altında kalmaz.''

Bugüne kadar takımı yalnız bırakmayan taraftarın bundan sonra da desteğini artırarak devam ettirmesini isteyen Karadağ, ''Ligin son haftasında yapılacak Giresunspor maçına kadar desteğin sürmesi lazım. Bu takım elbirliğiyle ligde kalacaktır. Buna herkesin inanmasını istiyoruz'' dedi.

-''MALATYASPOR BİR BENZİN İSTASYONU İLE KURTULMAZ''-

AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz'ün çabalarıyla kulübe bir benzin istasyonu kazandırılması çalışmalarının sürdüğünü belirten Karadağ, ''Malatyaspor'a sadece bir milletvekili değil, herkesin destek olması lazım. Malatyaspor, bir benzin istasyonu ile kurtulmaz. 3-4 projenin daha hayata geçirilmesi gerekiyor. Benzin istasyonunun kulübe kazandırılması için çaba gösteren herkese teşekkür ederiz. Ömer Faruk Öz'lerin çoğalması gerekiyor'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*