Sabri: Arkamdaki beni izlesin

Sabri: Arkamdaki beni izlesin.10648
  • Giriş : 04.05.2008 / 21:55:00

G.Saray'da Sivasspor maçının en iyilerinden olan son haftaların formda ismi Sabri, Sivasspor maçında kulaklarının Fenerbahçe maçında olmadığını kaydederek, "Biz öndeyiz, arkamdaki bizi takip etsin" dedi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sabri maç sonunda şunları söyledi;

“Kesinleşmiş bir şey yok. Fenerbahçe de kazandı ve arada 3 puan fark var. Fenerbahçe’nin ikili averajı bizden iyi olduğu için son hafta mutlaka puan almamız lazım. Matematiksel olarak bitmediği için şampiyonluk sevincinde değiliz. Ama en zorlu deplasmanda galip gelmenin sevincini yaşıyoruz.”

“Tek kelime ile mükemmel bir maç yaşadık. Golü erken yedik ama toparlandık. Takımdaki ağabeylerimiz olsun, herkes çok iyi bir uyum içindeyiz. Hemen toparlandık ve öne de geçtik. Bize yakışmayan goller yedik. Ama son haftalarda bunlar oluyor.”

“Maç öncesinde puan olarak biz öndeydik. Ben değil, arkamdaki beni takip etsin. Fenerbahçe maçını o yüzden takip etmedik.”

“Bu arada Sivas halkı bizi uyutmadı. Otel önünde ses yaptılar, desteklediler. Sağ olsunlar. Sonuçta çok güzel maç oldu. Güzel oynadılar. Sivasspor’u da tebrik ediyorum. İnşallah haftaya da büyük taraftarımızla birlikte şampiyonluğu kucaklarız.”

“Son haftalarda gidip gitmeyeceğim çok soruluyor. Resmi teklif almadım. Ama öyle bir şey olursa da başkanımız uygun görürse G.Saray’ın menfaatleri doğrultusunda Avrupa’da oynamak isterim. Fakat daha 1 yıllık kontratım var, böyle bir şey yok.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious