Sabri'den Terim'e 'Cafu' göndermesi

Sabri'den Terim'e 'Cafu' göndermesi.15324
  • Giriş : 12.10.2008 / 12:27:00

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, hafta içinde Kazım'ı kast ederek 'Yeni Cafu geliyor demişti' Ancak Terim'in hiç beklemediği biri ön plana çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sabah'ın haberine göre; Terim, hafta içinde Kazım'ı kast ederek "Yeni Cafu geliyor" demişti. Attırdığı iki golle Milli Takım'a 3 puanı getiren ve mükemmel futboluyla Brezilyalı yıldızı hatırlatan ise Sabri oldu ..

Milli Takımımız'ın Bosna Hersek'i 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın yıldızı Sabri Sarıoğlu'ydu. G.Saraylı futbolcu, karşılaşma boyunca mükemmel bir Futbol ortaya koydu ve galibiyette başrolü oynadı. Ay-yıldızlıların ilk golünde Dzeko'ya çarpan vuruşu yapan Sabri, ikinci golde de ceza alanına hareketlenen Servet'e mükemmel bir orta kesti. Yıldız futbolcu, savunmaya da yardım etti ve rakip ataklara set çekti. Maç boyunca 12 isabetli orta yaparak inanılmaz bir rakama ulaşan genç oyuncu, 6 kez de top çaldı. Rakip kaleye 2 şut çeken Sabri, hem defansta hem ofansta etkili oldu.

CAFU EN İYİ SAĞ BEKLERDEN

Öte yandan akıllara geçtiğimiz hafta içinde Kazım'ı kastederek "Yeni bir Cafu yaratıyoruz" diyen Terim geldi. Tecrübeli teknik adamın sahaya sürdüğü takımda, gelmiş geçmiş en iyi sağ bekler arasında gösterilen Cafu'ya benzer bir isim vardı. Ancak Terim'in iddiasının aksine bu bölgede parlayan isim Kazım değil Sabri oldu.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*