Sabri'nin bileti kesildi

Sabri'nin bileti kesildi.10648
  • Giriş : 21.03.2008 / 07:58:00

Gençlerbirliği maçında yaptığı hatayla yenilgiye neden olan Sabri'nin, sezon sonunda Galatasaray'dan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Hedeflerimizi yedi başlıkta topladık' Galatasaray'ın genç futbolcusu Sabri, geçtiğimiz gün Gençlerbirliği ile oynanan Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçında ortaya koyduğu performansla kredisini tüketti.

Karşılaşma boyunca çok kötü oynayan ve yaptığı hatayla karşılaşmanın kaybedilmesine neden olan Sabri'yi zor günler bekliyor. Devre arasında teknik direktör Feldkamp tarafından kadro dışı bırakılan ancak başta Hakan Şükür olmak üzere takımın önde gelenlerinin yönetimle görüşmesi sonucu affedilen Sabri'ye tepkiler de giderek büyüyor.

"KENDİMİ AFFETTİRECEĞİM"

Sezon sonunda Galatasaray'dan gönderilmesine kesin gözüyle bakılan genç oyuncunun moralinin bozukluğu dikkatlerden kaçmadı. Sabri'nin arkadaşlarına, "Benden bekleneni sahaya yansıtamadığım doğru. Ancak düzeleceğim. Çok çalışacağım ve kendimi affettireceğim. Bir daha kimse böyle bir Sabri göremeyecek" dediği öğrenildi.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious