Sabri'nin fitili ateşleyen sözleri

Sabri'nin fitili ateşleyen sözleri.9425
  • Giriş : 14.11.2008 / 09:27:00

Galatasaray-Kayseri maçına Sabri ile Ragıp arasındaki kavga damgasını vurdu. Sami Yen'deki kavgayı Sabri'nin bu sözü ateşledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray-Kayseri maçına Sabri ile Ragıp arasındaki kavga damgasını vurdu. Kayseri cephesi, Sabri'nin 90+4'te Ragıp'a faul yapan Aydın Yılmaz'a “Bravo, vur daha sağlam vur” dediğini iddia edip sert tepki gösterdi. 71. dakikada Bilal Aziz'in Sabri'ye faulüyle başlayan Sabri-Ragıp kavgası, son saniyelerde Aydın Yılmaz, Ragıp'a faul yapınca iyice ateşlendi. O esnada Sabri'nin söylediği fair-play dışı sözler, maç bitiminde tarafların birbirine girmesine yol açtı...

Serbest vuruş sonrası hemen maç bittiği için Sabri ve Ragıp, 18 içindeki kalabalık arasında yumruklaştı. Olaya tüm oyuncular karışırken 5 dakikalık kavganın ardından taraflar soyunma odasına gitti. Olayla ilgili açıklamalar ise şöyle:

'CENTİLMENLİĞİ BU KADAR'

Ragıp (Olayın kahramanı): “Aydın ayağıma kötü girdi. Sabri de Aydın'a ”Bravo, bravo. Daha iyi vur“ diye bağırdı. Ben de sinirlendim. Centilmenliği bu kadarmış işte. Onu bilen biliyor.”

Eren Güngör: “Sabri'nin yaptıkları hiç hoş değil. Biraz büyüklerine karşı saygılı olmalı.”

'YUMRUK VE KÜFÜR VAR'

Mehmet Eren: “Sabri'yle Ragıp yan yanaydı. Ragıp'ın ağzı burnu kan içinde görünce tepki verdik. Sabri yumruk atmış ve küfür etmiş.”

Tolunay Kafkas: “Olayları çıkaran adamı iyi tanıyorum ve ne söylediğini iyi biliyorum. Milli Takım'dan da benim oyuncum. O adam devamlı bu işleri yapıyor.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*