Saç-sakal traşına 12 taksit!

  • Giriş : 12.07.2006 / 00:00:00

Edirneli uyanık berber, saç ve sakal kesiminde kredi kartına taksit yapmaya başlayınca müşteri sayısını ikiye katladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kredi kartı ile tıraş uygulamasını da Edirne’de ilk kez kendisinin başlattığını söyleyen Yücel, "3 ay süresince müşterilerime anket uygulaması yaptım. Bana tıraş olmaya gelen herkese böyle bir uygulama başlatacağımı söyledim. Talep üzerine de göre saç, sakal, cilt bakımı yaptırana müşterinin isteğine göre kredi kartına taksit yapıyoruz." diye konuştu.

3 YTL olan sakal tıraşını 3 taksite, 10 YTL olan saç kemini ise 10 ile 12 taksite böldüğünü söyleyen Yücel, "İnsanların alım gücü her geçen gün azalmakta. Bir çok kişi bakkallarda satılan tıraş bıçakları ile kendi tıraşını evinde kendisi yapıyor. Kıredi kartı hayatın her kesimine girdi. Kartsız alışveriş yapılan yer kalmadı. Bu uygulamadan hem müşterim memnun oluyor, hem de ben memnun kalıyorum." dedi.

"Hemen güzelleş, taksit taksit öde" sloganı ile başlattığı taksit uygulaması sonucu müşteri sayısını artırdığını söyleyen Yücel, "Müşteri istiyor biz de yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya çalışıyoruz. İşlerimde ciddi bir açılma oldu" şeklinde konuştu.

Pazar günleri berber ve kuaförlerin çalışa yasağını koltuklarını cadde ortasına çıkararak protesto eden Yücel, "Ben her zaman teknolojiyi ve yeniliği takip eden biriyim. Dededen kalma yöntemlerle müşteriyi memnun etmek çok zor. Tarifeye göre pazar günleri işyerini açmak yasaktı. Ben de bu yasağın yanlış olduğunu anlatmak için koltukları cadde ortasına çıkararak protesto ettim." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious