Sadece bilgisayarları çalmışlar

  • Giriş : 07.07.2006 / 00:00:00

İnternet kafeye giren hırsızlar 7 adet bilgisayarı götürdü

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kafe işletmecisi Serkan Kaptan, "Hırsızlar sadece bilgisayarları çalmışlar, kasada bir miktar para ile cep telefonum vardı, onlara dokunmamışlar" dedi.
Edinilen bilgiye göre, Başaran Mahallesi Cevizli Caddesi üzerinde Serkan Kaptan'ın (26) işlettiği Toprak Net İnternet Cafe'ye hırsız girdi. Sabah saatlerinde işyerine gelen Kaptan, kafenin yan kapısının asma kilidinin kırılarak içeriye girildiğini gördü. Toplam 7 adet bilgisayar kasası ile 1 adet monitörün çalındığını belirleyen Kaptan, durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri önce kilidi kırılan kapıdan parmak izi aldı. Polis, bilgisayar hırsızlarının yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

İşletme sahibi Serkan Kaptan, "Sabah geldim, şok manzarayla karşılaştım, bilgisayarlarımı geçen yıl almıştım, toplam 11 bilgisayarımız vardı, 7'sini çalmışlar. Kimin çaldığını bilmiyorum, ama muhtemelen burayı bilen bir kişidir. Hırsızların amacı sadece bilgisayarlarmış, çünkü bir miktar para vardı çekmecede. Ayrıca cep telefonumu da almamışlar" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious