Sadettin Tantan'dan spor camiasını karıştıracak açıklama

Sadettin Tantan'dan spor camiasını karıştıracak açıklama.10516
  • Giriş : 08.10.2007 / 22:40:00
  • Güncelleme : 08.10.2007 / 22:11:42

Emniyet teşkilatının 'efsane ismi' Sadettin Tantan spor camiasını karıştıracak açıklamalarda bulundu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türk halkının en çok sevdiği devlet adamları arasında zirvede yer alan Sadettin Tantan, Futbol dünyasında dönen dolaplara yıllardır şahit olduğu ifade ederek, “Tribün terörü istenirse biter. Ama belli çevreler tribünleri kendi çıkarları uğruna kullandıkları için bitirmek istemiyorlar. Türkiye’de tribün grupları artık yerlerini organize suç örgütlerine bıraktılar” diye konuştu.
TEHDİT EDİLİYORLAR!

Tantan, karaparanın türk futbolunda yıllardır varolduğuna da dikkat çekerek, “Futbolumuzu bu çirkin tezgahtan kurtarmak isteyen çok sayıda kulüp başkanımız var. ancak karaparacılar tarafından tehdit edildikleri için korkup geri adım atmak zorunda kalıyorlar” dedi.

İSTİHBARATÇILAR TETİKTE

Dünyada spor müsabakalarına istihbarat servislerinin açıkça müdahale ettiğini de belirten tecrübeli siyasetçi, “Her ülke bütün spor dallarında yapılan yarışmalarda ve müsabakalarda kendi vatandaşlarının kazanması için istihbarat elemanlarını aktif olarak kullanmaktadırlar” diyerek Türkiye’de bir anlamda yeni bir gündem yarattı.

BU PROGRAMI KAÇIRMAYIN!

Sadettin Tantan’ın bu çok ses getirecek röportajının hepsi ve daha fazlasını saat 20.30’da türk tv spor bülteninde seyredebilirsiniz.

HÜR HABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious