Sadri Şener: Bu maç şampiyonluğu etkiler

Sadri Şener: Bu maç şampiyonluğu etkiler.11790
  • Giriş : 24.04.2009 / 22:45:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, yarın yapacakları Sivasspor maçının şampiyonluğu etkileyecek bir maç olduğunu belirterek, ''Centilmence bir karşılaşma olmasını diliyorum'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'de yarın Sivasspor ile yapacakları maç için bu kente gelen Trabzonspor'un kulüp başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleri, geceyi geçirecekleri Tokat'taki otele yerleştiler.

Şener, otel lobisinde gazetecilere yaptığı açıklamada, 180 kişilik bir kafileyle Sivas'a geldiklerini, Sivas'taki otellerde yer olmadığı için, yönetim kurulu olarak Tokat'ta kalacaklarını söyledi.

Sivas'a yakın olsun diye Tokat'ta kalmak istediklerini belirten Şener, ''Tokat'ta kalmaktan dolayı mutluyum. Bu akşam da Tokat kebabı varmış onu yiyeceğiz. Yarın ligdeki Sivasspor maçı şampiyonluğu etkileyecek bir maç. Sivaspor'un aldığı başarılardan dolayı hep söylüyorum, kendilerini kutluyorum. Centilmence bir karşılaşma olmasını diliyorum'' diye konuştu.

Bir gazetecinin, ''Sivas'ta kalmayıp Tokat'ta kalmanız protesto olarak yorumlanıyor. Bu konuda ne dersiniz?'' biçimindeki sorusunu Şener, ''Ben niye Anadolu takımını protesto edeyim. Biz onlarla var olacağız.Bizim öyle bir sıkıntımız yok. Sivas'la asla sıkıntımız olmaz'' diye yanıtladı.

''Bu maç ligin final maçı olur mu?'' biçimindeki soru üzerine Şener, ''Hayır daha erken. Ama kazanan avantaj sağlar. Bu sene Anadolu'dan şampiyon çıkacak, ben buna inanıyorum. Biz bu sene ciddi masraflar ettik. Yarın bakanımız Faruk Özak da bizimle olacak'' dedi.

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun kaldığı oteli Tokat Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük, Tokat'ta görev yapan Trabzonlular ve taraftarlar da ziyaret etti. Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte bir grup taraftar da Tokat'a geldi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*