Sadri Şener'den Yusuf cevabı

Sadri Şener'den Yusuf cevabı.11875
  • Giriş : 18.12.2008 / 16:27:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, hakemler konusunda diyeceklerini dediğini ve bu konunun bittiğini söyledi. Şener, Bursasporlu Yusuf'un gündemde olup olmadığını da cevap verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Sadri Şener, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yaptı.

Şener, Bursaspor maçından sonra hakemler hakkındaki düşüncelerini tekrar gündeme getirmek istemediğini belirterek, ''Hakemler konusunda diyeceklerimi dedim. Bu konu bitti. Önümüze bakacağız'' dedi.

Transfer çalışmalarının bordo-mavili kulüpte 12 ay sürdüğünü kaydeden Şener, şöyle devam etti:

''Şu anda ekonomik kriz var. Fenerbahçe'de de ekonomik kriz var. Onlar da 1 oyuncu ya alırız, ya almayız diye açıklama yaptılar. Biz de bakıyoruz. Ocak ayı transferlerinde fazla oyuncu almak zor. 1 veya 2 tane oyuncu bulursak alacağız.''

Bursasporlu Yusuf'un gündemde olup olmadığı yönündeki bir soruya ise Şener, ''Bu isimlerin çoğunu menajerler yazdırarak gazetelerin sayfalarını işgal ediyorlar. Benden veya asbaşkandan transfer haberleri duyarsanız o zaman yazın. Transfer çalışmamız da isim de var ama biz işin para tarafına bakıyoruz. Takımdan gitmek isteyen oyuncu da yok'' karşılığını verdi.

Şener, Akyazı stat projesinin gerçekleşmesi halinde en çok sevinenlerden biri olacağını kaydederek, ''Mimari olarak süper, hepimizin de çok beğendiği bir proje. Ekonomik krizde bu projeyi yapacak firma Türkiye'de değil, dünyada da yok. Kimse bunun hayalini kurup birbirini kandırmasın. Akyazı projesi devlet desteği ile yapılabilecek bir projedir'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*