Sadri Şener'in cezasına itiraz yok

Sadri Şener'in cezasına itiraz yok.8768
  • Giriş : 24.12.2008 / 18:48:00
  • Güncelleme : 24.12.2008 / 18:48:00

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, PFDK'dan 30 gün hak mahrumiyet cezası alan Sadri Şener için tahkim kuruluna başvuruda bulunmayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son haftalardaki hakem hatalarına bordo-mavili camianın tepki gösterdiğini belirterek, ''Sadri Şener, kulüp başkanı olarak camianın tepkisini dile getiren ilk isimlerden biriydi. Seviyeli bir açıklama yaptı. Ancak Futbol Federasyonu bize göre yanlış değerlendirdi ve başkanımızı disiplin kuruluna sevk etti'' dedi.

Daha sonra disiplin kurulunun 30 günlük hak mahrumiyet cezası verdiğini dile getiren Yener, ''Sayın başkanın da isteği doğrultusunda, bu tür tartışmaların sürmesinin Türkiye liglerine, müesseselere zarar vereceğini düşünerek, tahkim kuruluna itirazda bulunmayacağız. Dileğimiz, bu tür hakem hatalarının yaşanmaması, Merkez Hakem Kurulu'nun da gerekli önlemleri alması.''

Sadri Şener'in, bordo-mavili takımın ligin ikinci yarısında Fenerbahçe deplasmanındaki maçını protokol tribünden izleyeceği öğrenildi.

-YUSUF'UN TRANSFERİ-

Yener, Bursasporlu Yusuf'un transferi konusunda ise dün yaptıkları görüşmeden olumlu bir sonucun çıkmadığını belirterek, ''Bursaspor, yüksek bir bonservis bedeli istedi. Transfer kapanmış değil ama bu rakamlarda transferin gerçekleşmesi zor gözüküyor'' dedi.

Transferin gerçekleşmesinin Bursaspor'un 'evet' demesine bağlı olduğunu ifade eden Yener, ''Bizim de belli bir bütçemiz var. Bu transfere ayıracağımız rakam belli'' diye konuştu.

-BURUNDİLİ OYUNCU GELİYOR-

Trabzonspor, Brundi Milli Takımı oyuncusu Fatty Papy'i bu akşam Trabzon'a getiriyor.

Ön libero mevkisinde oynayan 1993 doğumlu oyuncunun, (A) takımla idmanlara çıkacağı ve durumunun daha sonra netlik kazanacağı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*