Şafak operasyonu

  • Giriş : 25.09.2006 / 00:00:00

Van Emniyet Müdürlüğü yaptıkları istihbarat çalışmaları sonucunda 'Şafak Operasyonu' ismiyle Karşıyaka'da bir eve baskın düzenlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez, Kaçakçılık Şubesi'nde yaptığı basın açıklamasında kaçakçılık polisinin son 15 günde güzel operasyonlara imza attığını belirterek, yapılan son operasyonun gece yarısı yapıldığı için ismine 'Şafak Operasyonu' verildiğini söyledi.

Kesmez, son operasyon ile birlikte son bir hafta içinde diğer illerle birlikte yapılan ortak operasyonlarda 321 kilo uyuşturucu madde ele geçirildiğini kaydetti.

Kesmez, yapılan başarılı çalışmalardan dolayı Şube Müdürü Mustafa Uçkan'ı ve ekiplerini kutlayarak, uyuşturucu maddeye karşı çalışmaların devam edeceği mesajını verdi.

Gözaltına alınan S.T., A.T. ve S.T. isimli şahısların ifadeleri alındıktan sonra 'Uyuşturucu Madde bulundurmak' suçundan adli mercilere sevk edildiği ifade edildi.

VAN'DA SON GÜNDE 30 TON KAÇAK AKARYAKIT ELE GEÇİRİLDİ

Öte yandan Kaçakçılık Şubesi Mali Büro polisi Van'da son 10 günde toplam 30 to kaçak akaryakıt ele geçirildiği bildirildi.

Kaçak akaryakıtla ilgili göz altına alınan A.Ş, Y.A, S.D, C.K, N.T, Y.S, A.A. ve S.A. isimli şahısların ise adli mercilere sevk edildiği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious