Sağduyu heyeti, Meclis Başkanı Toptan'ı ziyaret etti

Sağduyu heyeti, Meclis Başkanı Toptan'ı ziyaret etti.21878
  • Giriş : 28.03.2008 / 16:49:00

Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, TBMM Başkanı Köksal Toptan'ı ziyaret ederek sağduyu çağrısını ilettiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

TOBB öncülüğünde kamuoyuna sağduyu çağrısı yapan sivil toplum kuruluşu temsilcileri, TBMM Başkanı Köksal Toptan'ı ziyarete ederek sağduyu çağrısını ilettiler.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, Hak-İş Başkanı Salim Uslu, TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TİSK Başkanı Tuğrul Kutadgobilig, Türk-İş Başkanı Mustafa Kumlu ve Kamu-Sen Başkanı Bircan Akyıldız'dan oluşan heyet, Meclis'te TBMM Başkanı Toptan'ı ziyaret etti.

Köksal Toptan, konuklarını Meclis Başkanlık Divanı Salonu'nda karşıladı. Burada 7 sivil toplum örgütü lideri, Köksal Toptan ile hatıra fotoğrafı çektirdi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun isteği üzerine konuk heyet, Köksal Toptan'ın makamında Toplan ile bir süre görüştü. KöksalToptan, ve sivil toplum örgütü liderleri, makamda yapılan görüşmenin ardından kameraların karşısına geçti. Burada bir açıklama yapan TBMM Başkanı Köksal Toptan, son günlerde yaşanan moral bozucu gelişmeler karşısında ortak aklın harekete geçerek sağduyu çağrısında bulunmasının önemine değinerek, yapılan açıklamalardan, Türkiye'nin bu ortamdan hızla çıkacağı izlenimi edindiğini kaydetti. Toptan, "Bu kaotik ortamdan karlı çıkacak ne bir kişi, ne de bir kurum vardır" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious