Sağlam, Beşiktaş'ın patronu oldu

Sağlam, Beşiktaş'ın patronu oldu.11604
  • Giriş : 01.06.2007 / 13:33:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 15:54:48

Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş'ın yeni teknik patronu oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevine Ertuğurul Sağlam getirildi. Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş Nevzat Demir tesislerinde düzenlenen basın toplantısında imzayı attı.

7 yıl önce futbolcu olarak ayrıldığım Beşiktaş'a teknik adam olarak dönmekten mutluyum diyen Sağlam, 'Tüm birikimlerimi Beşiktaş'a ve oyuncu arkadaşlarıma aktarmak istiyorum. Destek veren herkese teşekkür ediyorum' dedi.

Sağlam, 'Bu kararın başta başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ederim. Taraftarını 90 dakika boyunca heyacanlandıran bir takım oluşturmaktır hedefimiz. Beşiktaş'a ve Türk futboluna hayırlı olsun' dedi.

Sağlam, 'Taraftarımızın ve camiamızın beklentileri çok büyük, tüm planlarımız bu beklentilere ulaşmak için.' dedi.

Başkan Demirören, Ertuğrul Sağlam ile ilgili olarak ortaya atılan iddaları 'çirkin' olarak nitelendirerek 'Beşiktaş bir Futbol takımıdır siyasi parti değildir. Bu iddiaları çok çirkin buluyorum' dedi.

Yıldırım Demirören , 'sporun içine kimse siyasete karıştırmasın, son dönemdeki iğrenç dedikoduları kınıyorum. Yönetim Kurulu'nda 'oybirliği' ile Ertuğrul için karar verdik. Artık bundan sonra geçmişi değil ileriyi düşünüyoruz. Hepimiz Ertuğrul'a güveniyoruz' dedi.

Demirören kararı çarşamba günü aldıklarını fakat bugün açıkladıklarını da söyledi.

SAMANYOLU

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious