Sağlam: "9 maçı da alacağız"

Sağlam:
  • Giriş : 10.03.2008 / 10:10:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam takımına güveniyor: 'Mücadele ediyoruz, ter döküyoruz. Dakika 90 da olsa, kazanacağımızı biliyoruz.'

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

‘İşi sağlam tutacağız’
Gençlerbirliği zaferi sonrasında ligdeki son 12 maçında 11. galibiyetini elde eden Beşiktaş’ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam iddialı açıklamalarda bulundu. Maçlarda zaman zaman kötü oynadıklarını kabul eden başarılı çalıştırıcı, “Ankara’da ilk yarıdaki tablodan rahatsız olduk. Artık işi baştan sağlam tutmalıyız. Şampiyonluk için mücadele ediyorsak, bir dakika bile kaybetmeye tahammülümüz yok. Şampiyon gibi oynayacağız” dedi.

‘9 maçı da kazanacağız’
Takımın mücadeleci ruhunun kendisini memnun ettiğini dile getiren Ertuğrul Sağlam, “Artık kazanmaya alıştık. 4 maçtır geriye düşmüyoruz, 90. dakikada da olsa, kazanacağımızı biliyoruz. Hücumda daha etkili olmalıyız. İleride çoğalmalı ve rakibi baskı altına almalıyız. Fikstür olarak avantajlı olduğumuz söylenebilir. Ancak en önemli maç, ilk maçtır. 9 final karşılaşmamız var... Hepsini kazanıp, kupayı kaldıracağız” ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious