Sağlam başarıyı garantiledi

Sağlam başarıyı garantiledi .10403
  • Giriş : 25.08.2007 / 09:53:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Başkan Yıldırım Demirören'le yaptığı görüşmede, "Transferler için teşekkür ederim. Size şampiyonluk ve Avrupa'da başarısı sözü veriyorum. Artık üzülmeyeceksiniz" dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyah-Beyazlılar'da bugünkü Antep maçı öncesi Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, futbolcularından 3 puan isterken, Başkan Yıldırım Demirören'e de başarı garantisi verdi. Ligde bir seri yakalamaları ve Zürih maçı öncesi moral bulmaları için kazanmaya mecbur olduklarını belirten Sağlam'ın, takımına "İşimiz kolay olmayacak ancak savaşır ve ciddiyetten taviz vermezsek istediğimizi alırız" dediği belirtildi. Son olarak Higuain'in alınmasıyla transferde her istediği yapılan genç teknik adam, bu konuda Başkan Demirören'e teşekkür etti. Sağlam'ın, "Kadromuz bol alternatifli ve kaliteli oyunculardan kuruldu.

HASRETİ BİTİRECEĞİZ
Süper Lig'de 4 yıllık şampiyonluk hasretini bitirip sizleri sevindireceğiz. Ayrıca son iki yılda olduğu gibi yine Türkiye Kupasını kaldırıp çifte zafar yaşayacağız. Şampiyonlar Ligi'nde de Beşiktaş'ın çıtasını yükselteceğiz. Bütün camia ve siz yöneticilerimiz bu takımla gurur duyacaksınız" dediği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious