Sağlam: Beşiktaş'ı yeneceğiz

Sağlam: Beşiktaş'ı yeneceğiz.13151
  • Giriş : 15.04.2009 / 21:44:00

Ertuğrul Sağlam, hafta sonunda oynayacakları Beşiktaş maçını kazanarak ikinci yarıdaki çıkışlarını sürdürmek istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) bünyesinde oluşturulan Sosyal Etkinlik Komisyonu üyeleri, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı Özlüce Tesisleri'nde ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sağlam, Bursa'daki Futbol kültürünün gelişmişliğine dikkat çekti. Bursaspor'un büyük başarılara aday olduğunu belirten Sağlam, şunları söyledi: "Bursaspor'la 3,5 yıllık mukaveleye imza attım. Bursaspor teknik direktörlüğü teklifini aldığımda, 7 ayrı kulüple daha görüşüyordum. Ancak ben tercihimi Bursaspor'dan yana kullandım. Bursa'daki Futbol potansiyeli, gelişmiş taraftarlık olgusu ve başarıya odaklanmış Futbol felsefesi tercihimi Bursaspor'dan yana kullanmama neden oldu."

Bursaspor'un ligin ikinci yarısında çok iyi bir performans grafiği yakaladığını ifade eden Sağlam, Beşiktaş'la beraber, ikinci yarının en çok puan toplayan ekibi olduklarını vurguladı.

Sağlam şöyle devam etti: "Beşiktaş'ın gücünü biliyoruz. Ancak sahaya kazanmak için çıkacağız. Beşiktaş maçını kazanarak, ikinci yarıdaki çıkışımızı sürdüreceğiz. Bursaspor çok iyi bir ivme yakaladı. Bu olumlu havanın uzun soluklu olabilmesi için tüm kent dinamiklerinin Bursaspor'a sahip çıkması gerekir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*