Sağlam: "Böyle kart görülmez"

Sağlam:
  • Giriş : 23.02.2008 / 08:30:00

Beşiktaş Teknik Direktörü, "Ali Tandoğan kırmızı karttan sonrasını izlerse, arkadaşlarını ne kadar yalnız bıraktığını anlar. Maçı koparabilecek de bizdik, sıkıntıya sokan da. Taraftarlarımız bugün için bizi affetsin" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Denizlispor karşısında kırmızı kartla 62. dakikada takımını 10 kişi bırakan Ali Tandoğan’ı eleştirdi. Sağlam, "Ali Tandoğan’ın kırmızı kartını kabullenmek mümkün değil. Böyle bir kart görmemeli. Kendisi kırmızı karttan sonrasını izlerse, arkadaşlarını ne kadar yalnız bıraktığını anlar. Herkesin biraz daha dikkatli olup sorumluluk alması lazım" dedi. Siyah beyazlıların teknik direktörü şu değerlendirmeyi yaptı:

Taraftarımız affetsin

"İlk devre 2-0’dan sonra skoru artıracak pozisyonlar bulduk. Final paslarını iyi verebilseydik skoru değiştirebilirdik. İkinci yarıyı kırmızı karttan önce ve sonra olarak değerlendirmek lazım. Kırmızı karttan sonra oyuncularımızda geriye yaslanma sıkıntısı ortaya çıktı. Rakip de uzun oyuncuları ileriye yığıp, uzun toplarla çıktı.

Risk almaya başladıkları dönemde karamboller oluştu. Birinde de şanssız bir gol yedik. Sıkıntılı oldu, ama kazandığımız için mutluyuz. Maçı koparabilecek de bizdik, sıkıntıya sokan da. Taraftarlarımız bugün için bizi affetsin. Bundan sonra böyle olmayacak. Tello iyi mücadele etti. Holosko nerede ihtiyaç varsa oynuyor."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious