Sağlam: Önemli olan liderlik

Sağlam: Önemli olan liderlik  .14758
  • Giriş : 04.03.2008 / 15:27:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Galatasaray'ı yenerek liderlik koltuğuna oturmayı başardıklarını ancak asıl hedeflerinin sezon sonunda da zirvede kalmak olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sabah yapılan çalışma sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sağlam, sezon başında geçirdikleri değişimden dolayı zaman zaman sıkıntılı dönemler yaşadıklarını belirterek, "Yaşanan her değişimde olabileceği gibi biz de değişik sancılar atlattık. Bugün itibariyle ligde lideriz ve bu başarıyı büyük mücadele vererek ellerinden gelenin en iyisini yapan futbolcularımıza borçluyuz" diye konuştu.

Futbolcularını gösterdikleri performanstan ötürü kutlayan Ertuğrul Sağlam, "Artık önemli olan liderlik değil, sezon sonunda şampiyonluğa ulaşmak. Bizim için bu sezon içerisindeki en zor dönem yeni başlıyor. Bundan sonra daha çok çalışıp, daha çok fedakârlık yaparak Camiamız'ın bizden beklentisi olan şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz" dedi.

Gençlerbirliği maçını bu zorlu periyotun ilk karşılaşması olarak nitelendiren genç teknik adam, sözlerini şöyle tamamladı:

"Bundan sonra oynayacağımız hiçbir maç kolay olmayacak. Biz de bunun böyle olacağının bilincindeyiz. Cuma günkü rakibimiz Gençlerbirliği genç ve kaliteli oyunculardan kurulan iyi bir ekip. Zor bir maç olacak. Bu maçı kazanarak hem derbi galibiyetini hem de liderliğimizi anlamlandırmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious