Sağlam: Sercan ve Volkan'ı bırakmam

Sağlam: Sercan ve Volkan'ı bırakmam.11640
  • Giriş : 13.06.2009 / 11:44:00

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, genç oyuncuları Sercan Yıldırım ve Volkan Şen'i bırakmayı kesinlikle düşünmediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş'ı çalıştırdığı dönemde eski oyuncusu olan Serdar Kurtuluş'un Bursa'daki düğün törenine katılan Sağlam, genç oyuncunun nikah şahitliğini yaptı.

Serdar Kurtuluş'u çok sevdiğini ve onun en mutlu gününde yanında olmayı istediğini anlatan Sağlam, ''Serdar, kişiliğiyle, karakteriyle Türk futbolunda örnek alınabilecek bir kardeşimiz. Ben onun çok mutlu olmasını istiyorum. İnşallah bu evlilik de onun için hayırlı olur'' dedi.

Sağlam, ''Bursaspor'un genç oyuncuları Sercan Yıldırım ve Volkan Şen ile ilgili olarak çeşitli transfer söylentileri var. Bununla ilgili neler düşünüyorsunuz'' sorusu üzerine, şunları söyledi:

''Bırakmayacağız. Defalarca söyledik, yine söylüyorum; Sercan ile Volkan'ı kesinlikle bırakmayı düşünmüyoruz. Önümüzdeki sezon hedeflerimiz çok yüksek. Bu hedefler doğrultusunda da kadromuzdaki iyi futbolcuları tutup, 3-4 tane çok kaliteli transferlerle bu sezondan daha iyi olmayı planlıyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*