Sağlam takımından memnun

Sağlam takımından memnun.9748
  • Giriş : 03.09.2008 / 08:31:00

4 resmi maçtan da galibiyetle ayrılan Beşiktaş'ın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam takımından memnun.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ertuğrul Sağlam, "Kazanmak güzel. 4 maçın 4'ünü de kazanıp iyi bir başlangıç yapmamız bizi mutlu etti. Ancak benim için önemli olan futbolcularımın maçı kazanmaya olan inancı. Antalya'da aldığımız galibiyet beni çok mutlu etmişti. 2-0 geriye düştükten sonra maçı çevirebilmek çok önemliydi. Futbolcularımızdan her zaman sonuç ne olursa olsun son düdük çalana kadar mücadeleyi sürdürmelerini ve gol aramalarını istiyoruz" dedi.

"GELECEKTEN UMUTLUYUZ"

Genç teknik adam yolun başında olduklarını belirterek, "Çok daha iyi olacağız. Bu daha başlangıç. Güzel ve bol gollü maçlara taraftarımız hazır olsun. İlk yarı kotü oynadığımız maçlarda bile ikinci yarı daha iyi oynuyoruz. 90. dakikada hala gol pozisyonlarına girmek için çalışıyoruz. Bunlar bizim geleceğe daha umutlu bakmamızı sağlıyor" ifadesini kullandı.

Sağlam eleştiri alan sistemle ilgili olarak da "Sistemi oturtmak kolay değil. Bir maç oynadım ve bunu yapamadım deyip sistemi değiştireyim derseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunun bizim takım için en iyi sistem olduğunu düşündüğümüz için ısrarcıyız. Antalya maçında risk almamız gerektiği için sistemi değiştirdik ama bu maçta ihtiyaç duymadık. Bu sistemle devam edeceğiz" dedi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*