Sağlam yemeden içmeden kesildi

Sağlam yemeden içmeden kesildi.10110
  • Giriş : 05.10.2008 / 18:28:00

Ertuğrul Sağlam'ı Metalist Kharkiv maçının ardından sadece bir yöneticinin aradığı ve kendisine moral verdiği öğrenildi. Genç teknik adamın üç günlük sürede yemek bile yiyemediğini ifade ettiği belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, UEFA Kupası 1. tur rövanşında 2 Ekim'de oynanan ve Beşiktaş'ın 4-1 mağlup olduğu Metalist Kharkiv maçının ardından kendisi hakkında çıkan haberleri yanıtlamak üzere 7 Ekim Salı günü Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyeceğini açıklamıştı. Sağlam'ın bu kararının ardından yapacağı bu toplatıda istifa kararını açıklayabileceği ifade edilmişti. Ancak Sağlam'ın istifa etmeyeceğini açıklayacağı ve Metalist maçının ardıdan kendisine istifa etmesi için çağrıda bulunan Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan ve yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın'a tepkisini dile getireceği öğrenildi.

SAĞLAM : "ÜÇ GÜNDÜR YEMEK BİLE YEMİYORUM"

Ayrıca Sağlam'ı maçın ardından sadece bir yöneticinin aradığı ve kendisine moral verdiği öğrenildi. Sağlam'ın bu konuşmada çok üzgün olduğunu ifade ettiği ve kendisinin yalnız bırakıldığını söylediği kaydedildi. Genç teknik adamın maçın ardından geçen üç günlük sürede yemek bile yiyemediğini ifade ettiği belirtildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*