Sağlam: "Zoru başardık"

Sağlam:
  • Giriş : 25.11.2007 / 10:21:00

90 dakika bitiminde Ertuğrul Sağlam mutluluktan uçuyordu: 'Çok zorlu bir maçtan zaferle ayrıldık. Şimdi sıra Marsilya'da...'

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

‘OFTAŞ güçlü takım’


Üst üste gelen kötü sonuçlar sonrasında eleştirilen Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Gençlerbirliği OFTAŞ galibiyetiyle rahat bir nefes aldı. Maç sonrasında mutluluğu gözlerinden okunan genç çalıştırıcı, “Rakibimiz gençlerden oluşan bir kadroya sahip. Yıllardır birlikte oynuyorlar. Son günlerde yaşadığımız sıkıntılardan sonra kazanmalıydık. Kötü futbola karşın zoru başardık ve Gençlerbirliği OFTAŞ’ı devirip 3 puanı elde ettik” diye konuştu.

‘Yanlış anlaşıldım’


Transfer konusundaki açıklamalarının yanlış anlaşıldığını dile getiren başarılı teknik adam, “Ben kesinlikle 7-8 oyuncunun gönderileceğini söylemedim. Biz kalıp-kalmayan isimleri devre arasında belirleyeceğiz. Daha önümüzde çok maçlar var. Kulübün imkanları neyi gerektiriyorsa, ona göre davranacağız. Hem başkanımızı hem de camiamızı çok üzdük. Marsilya’yı devirip camiamızı mutlu etmek amacındayız” dedi.

‘Beşiktaş ders verdi’


Gençlerbirliği OFTAŞ Teknik Direktörü Osman Özdemir maç bitiminde ilginç bir açıklama yaptı. Oyuncularıyla gurur duyduğunu ifade eden Özdemir, “Bugün Beşiktaş herkese deplasmanda nasıl oynanması gerektiğini gösterdi. Hakemin kararlarıyla ilgili konuşmayacağım. Çünkü eleştirmek çok kolay, onların işi çok zor... İki takım da birbirine üstünlük sağlayamadı ancak kaybettik” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious