Sağlam'a Milli Takım izni

Sağlam'a Milli Takım izni.12144
  • Giriş : 30.06.2008 / 20:54:00

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam'a milli takım için bir teklif gelmesi halinde, gerekli kolaylığı göstereceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Radyospor'da, ''Gündem'' programına katılan Erdoğan, Ertuğrul Sağlam'ın adının, son günlerde Milli Takım için geçmesi konusunda, ''Şu anda Fatih Terim görevde. Terim'in görevine devam etmesini isteriz, ancak giderse ve Ertuğrul Sağlam'ı milli takımın başına getirmek isterlerse, buna izin veririz, önünü açarız'' dedi.

Bir Beşiktaşlı olarak, Ertuğrul Sağlam'ın milli takımda görev yapmasından gurur duyacaklarını ifade eden Levent Erdoğan, ''Futbol Federasyonu'ndan bu yönde bir talep gelirse, gerekli kolaylığı gösteririz ve izin veririz. Şu ana kadar ne federasyondan, ne de Sağlam'dan bize bu yönde bir talep geldi'' diye konuştu.

Transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgi veren Erdoğan, Bobo'yu transfer etmek isteyen her kulübe kapılarının açık olduğunu, bu futbolcunun gitmesi halinde, yerini dolduracak bir futbolcu transferi yapacaklarını açıkladı.

Erdoğan, Vestel Manisasporlu Uğur İnceman konusunda temasların sürdüğünü ve gerekli koşullar oluşursa bu oyuncuyu kadrolarına dahil edeceklerini, Avrupa Şampiyonası'ndan yeni dönen Gökhan Zan içinse henüz teknik kadro tarafından verilmiş bir karar bulunmadığını bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious