Sağlam'dan futbolculara tehdit

Sağlam'dan futbolculara tehdit.10403
  • Giriş : 21.09.2007 / 09:50:00

Son haftalarda düşüş yaşayan Beşiktaş'ın genç hocası Ertuğrul Sağlam, oyuncularını uyardı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Ya Denizli'yi yeneceğiz ya da kadroyu değiştireceğiz.' Süper Lig ve Avrupa’da alınan kötü sonuç ve beklenen futbolun bir türlü gelmemesi, teknik heyetin canını sıktı. Daha önce Başkan Yıldırım Demirören ve Menacer Sinan Engin’in sert çıktığı futbolcuları son olarak teknik direktör Ertuğrul Sağlam uyardı. Denizlispor maçı öncesinde, morallerin bozuk olduğunu gören genç çalıştırıcı, taraftarın gücünü arkalarına alıp, İnönü’de kazanmaları gerektiğini dile getirdi.

‘Kâbusa dönüşmesin’
Denizlispor'un Kasımpaşa yenilgisini hatırlatan Sağlam, “Kimse rakibimizin Kasımpaşa mağlubiyetini rahatlık olarak görmesin. Taraftarımızla maçı kazanmak zorundayız. Ancak sizler sahada gezip durur, söylediklerimizi soyunma odasında bırakırsanız, tribünlerdeki coşku kâbusa dönüşebilir. Rakiplerimizin aldığı sonuçlar bizim konumumuzu değiştiriyor. Bu duruma kesinlikle izin vermeyin ve ne istiyorsak onu yapın'' diye konuştu.

‘Kayıp istemiyorum’
“Düşüş Denizlispor maçıyla bitmeli'' diyen Sağlam sözlerini şöyle noktaladı: “Takım içinde kimsenin birbirinden farkı yok. Puan kaybına tahammülümüz kalmadı. Kredilerimizi şimdiden tükettik. Artık pozisyona girmeli ve atacağımız gollerle taraftarlarımızı coşturmalıyız. Aksi taktirde her şey değişecek. Puan kaybı halinde, artık farklı kadro seçiminde bulunacağız ve herkesi yeniden gözden geçireceğiz.'' 

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious