Sağlam'dan transfer müjdesi

Sağlam'dan transfer müjdesi .10403
  • Giriş : 20.08.2007 / 09:44:00

Beşiktaş, ligin 2. haftasında K.Paşa engelini 2-1 ile aştı Siyah-Beyazlı ekibin teknik hocası Ertuğrul Sağlam, maçın yorumunu yaparken, transfer ilgili de şunları söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen BeşikBeşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, çok zorlandıkları Kasımpaşa maçının yorumunu şöyle yaptı
" Maçın çok zor olacağını futbolcularımıza söylemiştik. Bu zorluklar içinde dahi futbolun doğrularını yaparsak, zorlukları kolaya çevireceğimizi biliyorduk.

Rakibimiz ilk yarıda kalemize geldiği tek pozisyonda golü buldu. Bizde ilk yarıda istediğimiz futbolu sahaya yansıtamadık. Pozisyon üretmekte güçlük çektik.

Fakat ikinci yarıda daha etkili bir Futbol ortaya koyduk. Oyunu geniş alana yaydık. Topu ayağa panik yapmadan oynadık. Pozisyonlar ürettik. Direkten dönen topumuz var. Tartışılacak bir penaltı pozisyonu var. Golleri de bulduk. İkinci yarıda ortaya koyduğumuz Futbol ile zor bir maçta kazanmayı bildik.

Bu yoğun dönemlerde puan kaybetmediğimiz için mutluyuz. Lige verilecek bir ara var. Bu arada takımda aksayan yönleri gidermeye çalışıcağız.

Henüz eksiklerimiz var. Oyunun temposunu yükseltmekte yetersiz kaldık. İlk yarıdaki futbolumuzu ilerki haftalara taşımamak için çalışmalarımızı yapacağız. İkinci yarıdaki etkili futbolumuzu da geliştirmek istiyoruz."

Sağlam müjdeyi verdi.
Ertuğrul Sağlam, transfer konusunda sorulan bir soru üzerine "Gündemimizde transfer var. 3-4 gün içerisinde forvet mevkiine yabancı bir futbolcu transferi yapacağız" şeklinde net konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious