Sağlam'ın keyfine diyecek yok

Sağlam'ın keyfine diyecek yok.9992
  • Giriş : 18.08.2008 / 10:26:00

Kartal'da takımın ortaya koyduğu pozitif futbol, gençlerin iştahı ve İbo'ların da başarılı bir oyunla takıma dönüşü Ertuğrul Sağlam'ın keyfini iki katına çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş'ta her şeyin yolunda gitmesi yüzleri güldürüyor. İyi bir hazırlık dönemi sonrası maçlarda ortaya konan başarılı performans özellikle teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı sevindirdi. As futbolcuların yanı sıra Hazar Lankeran maçında gençlerin iştahı ile kadro dışı kaldıktan sonra affedilen İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın başarılı oyunları Sağlam'ı memnun etti. Genç oyuncularını kutlayan Sağlam, "Beşiktaş'ın geleceği olarak hepiniz iyi bir performans ortaya koydunuz. Sizi tebrik ediyorum" dedi.

ALT YAPIDA ÇAĞ ATLATTI

Bu arada Beşiktaş'ın hocası iki yılda tam 14 alt yapı oyuncusunu A takımına kazandırdı. Şu anda bu oyunculardan Serdar Özkan, Mehmet Sedef, Batuhan Karadeniz, Can Erdem, Emre Özkan, Korcan Erdem ve Necip Uysal A takımla çalışıp kadroda yer alırken, Sezer Sezgin ve Rıza Şen ise şans bulmaları için kiralık olarak verildi. Ayrıca Ali Küçük gibi 6 oyuncu da dönüşümlü olarak A takıma adapte edilmeye çalışılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*