Sağlam'ın yüzü gülüyor

Sağlam'ın yüzü gülüyor.9992
  • Giriş : 08.01.2008 / 15:21:00

Transferini çok istediği Slovak futbolcunun alınmasında büyük emeği olan başkan Yıldırım Demirören’e teşekkür eden Beşiktaş’ın hocası, "Büyük iş başardık. Coloccini de gelirse tutulmayız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın yüzü gülüyor. Dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde başkan Yıldırım Demiören ile bir araya gelen genç hoca, Holosko transferiyle güçlerine güç kattıklarını söylerken, "Başkanım, rüyalarım gerçek oldu" dedi. Fenerbahçe ve Galatasaray başta olmak üzere İngiliz kulüplerinin de peşinde koştuğu Holosko’nun transferiyle büyük iş başardıklarını dile getiren Sağlam, Coloccini’nin de siyah beyazlı renklere kazandırılmasıyla büyük bir açığı kapatacaklarını öne sürdü.

Favori biziz

Ligin ikinci yarısında daha hırslı ve tempolu oynayacaklarını, şampiyonluğun da en güçlü adayı olduklarını vurgulayan Sağlam, "Her geçen gün büyük aşama kaydediyoruz.

Forvet hattında Holosko’yla daha da güçlendik. Higuain’in transferini ben istedim ama takıma uyum sorununda aşama kaydedemedi. İstikrarlı bir performans sağlayamadı. Holosko, bu boşluğu dolduracak. Higuain’e sabretmek gerekiyor ama biz de takımın geleceğini düşünmek zorundayız. Kupadaki Ankaraspor maçında seyircimizden yoksun olacağız ama o bir anlamda Konyaspor sınavının provası niteliğini taşıyor. Bu maçı da kazanarak, gruptaki liderliğimizi sürdürerek kupada da yolumuza devam etmek istiyoruz" diye konuştu.

Kiralık formülü

Ertuğrul Sağlam’ın ısrarla alınmasını istediği ve gelmesi halinde defanstaki büyük problemi sonlandıracağına inandığı Arjantinli Coloccini’nin transferinde de önemli adımlar atıldı. Coloccini’nin 3 milyon Euro’yu bulan bonservis ücretini 2 milyon Euro’ya indirmeye çalışan siyah beyazlı yöneticiler, İspanyollarla kıyasıya bir pazarlığa girişti. Tecrübeli futbolcunun bonservisiyle alınamaması halinde, sezon sonuna kadar kiralanması da gündemde.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious