Sağlık caması yasta

  • Giriş : 22.02.2006 / 00:00:00

Bingöl Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Cemal Duzcu kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Duzcu, dün saat 22.30 sıralarında misafirliğe gittiği bir arkadaşının evinde kalp krizi geçirdi. Olayı haber alır almaz olay yerine giden Acil Servis ekibinin ve diğer meslektaşlarının bütün müdahalesine rağmen Duzcu kurtarılamadı. Duzcu için, Devlet Hastanesi bahçesinde cenaze töreni düzenlendi. Yaklaşık bin kişinin katıldığı cenaze töreninde Bingöl Valisi Vehbi Avuç, Belediye Başkanı Hacı Ketenalp, 49 İç Güvenlik Tugay Komutanı Tuğgeneral İshak Ceylan, Emniyet Müdürü Mehmet Gülnaz, İl Sağlık Müdürü Köksal Hamzaoğlu, ailesi, meslektaşları, sağlık personeli stajyerler ve hastalarının göz yaşları sel oldu.

Göz yaşları içinde bir konuşma yapmaya çalışan Vali Avuç, ancak "Cemal Bey Bingöl seni unutmayacak, seni unutturmayacağız" diyebildi. İl Sağlık Müdürü Hamzaoğlu da Duzcu'yu hiçbir zaman unutmayacaklarını belirterek, "Biz bir meslektaşımızı değil bir kardeşimizi kaybettik. Onu ve onun yaptıklarını hiçbir zaman unutmayacağız. Ona yardım edemediğimiz için çok üzgünüz" diye konuştu.

Ailesinin Bingöl halkından helallik dilemesinin ardından Duzcu'nun cenazesi defnedilmek üzere memleketi Malatya'ya dualarla uğurlandı.1993 yılından bu yana Bingöl'de hekimlik yapan Duzcu, evli ve 2 çocuk babasıydı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious