Sağlıkçılara acil bilgisayar desteği

  • Giriş : 14.02.2007 / 00:00:00

Öğretmelerin ardından doktor ve hemşireler için bilgisayar kampanyası başlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hükümet, her eve bilgisayar ve internet bağlantısına büyük önem verirken, bakanlıklar da çalışanlarının bilgisayar sahibi olabilmesi için kampanyalar düzenliyor.

Eğitimcilerden sonra, Sağlık Bakanlığı da çalışanları ve emeklileri için haziran ayına kadar sürecek bir kampanya başlattı.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Sağlıkla ilgili bilgiler çok hızlı değişiyor. Bunlara dijital ortamda ulaşmak büyük önem taşıyor. Onun için de bilgisayar sahibi olmak lazım" dedi.

Intel ve Microsoft sponsor

’Acil Bilgisayar Desteği’ adıyla başlayan kampanyanın ana sponsorları Intel ve Microsoft. Kampanyaya finansal desteği ise Vakıfbank sağlıyor.

Sağlık Bakanlığı çalışanları ya da emeklileri, ister peşin ister Vakıfbank’ın kredi kartı ya da bireysel kredilerinden uygun şartlarda yararlanabilecekler.

Sağlıkçılara, masa üstü bilgisayarlarda 479 dolardan bin 163 dolara, dizüstü bilgisayarlarda ise 867 dolardan bin 136 dolara kadar değişen fiyatlarla yerli ya da yabancı model seçeneği sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi Vakıfbank şubelerinden ya da www.vakıfbank.com.tr adresinden edinilebilecek.

300 binden fazla çalışan ve 40 binden fazla emekliye dönük olan bilgisayar kampanyası 15 Şubat - 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious