Şahan'dan Esra Erol'a ağır gönderme!

Şahan'dan Esra Erol'a ağır gönderme!.18542
  • Giriş : 17.03.2017 / 17:09:00

Şahan Gökbakar, Esra Erol'a ağır bir göndermede bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Tartışma yaratan evlilik programları ile ilgili hükümet devreye girdi. Çıkacak kararname ile kapatılması gündeme gelen programlardan birini sunan Esra Erol, programı bırakacağını söyledi. Konu üzerine açıklama yapan Şahan Gökbakar imalı bir mesaj paylaştı.

Yaptığı açıklama ile izdivaç programını bırakacağını açıklayan Esra Erol'a film teklif eden Şahan Gökbakar, "Hemen film çekeriz sana, bence çok iyi oynarsın"

Yeni çıkacak KHK ile evlilik programlarının kaldırılacağı haberi üzerine Esra Erol da yeni sezonda evlilik programı yapmayacağını canlı yayında gözyaşları içinde duyurmuştu.

ŞAHAN'DAN TEKLİF GELDİ

10 yıldır evlilik programları sunan Esra Erol'a Şahan Gökbakar'dan film teklifi geldi. Gökbakar, Esra Erol'un Instagram sayfasına "hemen film çekeriz sana, bence çok iyi oynarsın" yazdı.

"BEN ARTIK PES ETTİM"

Esra Erol dün yaptığı programda "Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah'ın izniyle yapıcam, ondan sonra... Ben onursuz bir insan değilim. Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim" demişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*