Şahan Gökbakar'ın kızı dünyaya geldi!

Şahan Gökbakar'ın kızı dünyaya geldi!.15840
  • Giriş : 16.03.2017 / 15:25:00

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın bebeği dünyaya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Recep İvedik' filmi ile başarısına başarı katan Şahan Gökbakar bir sevinç daha yaşadı. Eşi Selin Gökbakar ile olan evliliğinden 1 oğlu olan Şahan Gökbakar'ın kızı dünyaya geldi. Şahan kızı ile ilk fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

'Recep İvedik' film serisi ile büyük bir başarı yakalayan ünlü komedyenin yüzü bu defa da aldığı haberle güldü. Eşi Selin Gökbakar doğum yaptı. Kızını kucağına almanın sevincini yaşayan ünlü komedyen Instagram'dan fotoğraf paylaştı.

ŞAHAN GÖKBAKAR 2. ÇOCUĞUNU KUCAĞINA ALDI

2015 yılında baba olan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, 2. kez babalık duygusunu tattı. Oğlu Deniz Efe'ye kız kardeş geldi.

"KALBİMİ PEMBEYE BOYAYAN MİNİK PRENSESİM"

2. kez baba olma heyecanını Instagram hesabından paylaşan Gökbakar, kızının fotoğrafının altına da duygusal bir yorum yazdı. İşte Şahan Gökbakar'ın o yorumu: "Canım kızım hoşgeldin... Ömrün güzel olsun, sağlık ve başarı dolu, mutlu bir hayat aksın önünde... Vicdanlı ve iyi bir insan ol canım kızım. Yürekli ol. Merhametli ol. Sevgi dolu ol. İyi huylu ol..Hep gülümse inşallah... Aslında ne söylesem ne dilesem boş, sen sadece annen gibi ol yeter bana...Hayatımda tanıdığım en güzel kalp Annende çünkü. Hep çok sev anneni kızım, hiç üzme. Seni bana o verdi, kıymetlimdir unutma...Seni cok seviyorum kalbimi pembeye boyayan minik prensesim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*