Şahan Gökbakar kime gönderme yaptı?

Şahan Gökbakar kime gönderme yaptı?.16630
  • Giriş : 28.02.2009 / 09:31:00

Kendisini programlarına çağırmayan Okan Bayülgen ve Beyaz'a ne dedi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

'5N1K' programına konuk olan Şahan Gökbakar, Beyazıt Öztürk ve Okan Bayülgen'in ortak karar alarak programlarına kendisini davet etmemeleri ile ilgili durumu yorumladı.

Televizyon gazetesinin haberine göre, alaycı bir ifade ile konuşan Gökbakar, "Var, bana ambargo var. Yani ben ekmeği bile karne ile alıyorum. Bana ambargo ciddi anlamda var. Arabama benzin koymuyorlar. Hiçbir şekilde kola içemiyorum ve ekmeği karne ile alıyorum. Yani ayda bir et yiyorum ben. Ayda bir, o da yüz gram kıyma. Bana ambargo var. Olsun bu da geçer" dedi.

"Bu da geçer be gülüm" diyen Şahan, kendisine ambargo konduğunu duyduğunu belirttikten sonra, attığı kahkaha ile bu durumu ne kadar tuhaf karşıladığını gösterdi.

Beyazıt Öztürk ile arasında olan bir duruma Okan Bayülgen'in neden dahil olduğu imasında bulunan Şahan, "Kızmıyorum. Çünkü ne Beyazıt kalkıp bir şey dedi ne ben bir şey dedim. Bizim hakkımızda yani ikimizi ilgilendiren bir konuydu o, dolayısıyla ikimiz ilgileniyoruz o konuyla. Ama bi ambargo yedim" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*