Şahin,otobüse binerek vatandaşların dertlerini dinledi

  • Giriş : 01.05.2006 / 00:00:00

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, Erguvan Şenlikleri töreni için geldiği Emir Sultan'dan Heykel Tarihi Bina'daki makamına belediye otobüsü ile giderek, vatandaşların dertlerini dinledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Otobüste vatandaşlarla sohbet ederek, dertlerini dinleyen Şahin, yolculara bütünleşik bilet sisteminden memnun olup, olmadıklarını sordu. Emine Özdemir isimli bir bayan, BuKart'tan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ramazan Coşkun isimli emekli bir vatandaş ise Bursa'da her gün yeni bir güzelliğin yaşandığını belirterek, "Çok güzel işler yapıyorsunuz. İnşallah nazar değmez de böyle çalışırsınız" dedi. Başkan Şahin, Ramazan Coşkun isimli vatandaşa, "Çok daha güzellikler göreceksiniz. Her şey sizin yaşantınızı kolaylaştırmak için. Çünkü size hizmet etmek için bu yola çıktık. Önümüzdeki yıl, bu yıldan daha güzel olacak" dedi.

Başkan Şahin, Setbaşı'ndaki durakta indikten sonra yaya olarak çarşıdaki esnafı ziyaret ederek, Heykel Tarihi Bina'ya gitti. Ahmet Öztürk isimli bir esnaf, Başkan Hikmet Şahin'e Bursaspor'a verdiği destekten dolayı teşekkür ederken, kongrede aday olmayacağını açıklayan Bursaspor Başkanı Levent Kızıl'ın yeniden aday olması için girişimde bulunmasını istedi.

Başkan Şahin, Antalyaspor yenilgisi sonrasında taraftarın gösterdiği tepkinin anlamsız olduğunu ancak bu tip olumsuzlukların gündeme getirilerek, zaferin gölgelenmemesi gerektiğini söyledi.

Basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Başkan Şahin, Şahin, Levent Kızıl'ın başkanlığı iyi yaptığını ve Bursaspor için de devam etmesi gerektiğini belirtirken, "Olumsuzlukları değil, Bursaspor'un Süper Lig'de ilk 5 hedefine nasıl oynayabileceğini konuşmalıyız" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious