Şahin: 'Bunda şaşılacak bir durum yok'

  • Giriş : 26.01.2007 / 00:00:00

Trabzon Valisi ile Emniyet Müdürünün görevden alınmasını değerlendiren Devlet Bakanı Şahin: "Bunda şaşılacak bir durum yok"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir ile Emniyet Müdürü Reşat Altay'ın merkeze alınmasını basın mensuplarından öğrenen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, görevden almanın geçici olarak görevden alıp başka bir yerde değerlendirme tarzında olduğunu söyledi. Bakan Şahin: "Bunda şaşılacak bir durum yok."dedi.
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (MÜSİAD) Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) düzenlediği 9. Olağan genel Kurul Toplantısı'na katılan Bakan Şahin, Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir ile Emniyet Müdürü Reşat Altay'ın merkeze alınmasıyla ilgili basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Vali ve Emniyet Müdürünün görevden alınmasının geçici olarak görevden alıp başka bir yerde değerlendirme tarzında olduğunu anlatan Bakan Şahin, görevden almanın şaşılacak bir durum olmadığını ifade etti. Şahin "Kamu yönetiminde görev ve sorumluluklar geçicidir. Sanıyorum İçişleri Bakanımız öyle uygun görmüş ve bir tasarrufta bulunmuştur. Sanıyorum bu görevden alma şuanda geçici olarak görevden alıp başka bir yerde değerlendirme tarzındadır. Detayları ile ilgili bilgi sahibi değilim. Bunda şaşılacak bir durum yok. Görevden alma nedenini tam bilemiyorum." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious