Şahin: ''Ulusoy'la kırgınlığımız yok''

  • Giriş : 29.03.2007 / 00:00:00

Bakan M. Ali Şahin, ''Haluk Ulusoy'la görüşürüz, ikimizde kamu görevi yapıyoruz. Böyle konularda şahsi alınganlık olmaz.'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda Norveç ile Almanya'nın Frankfurt şehrinde oynanan ve 2 - 2 berabere biten maçı Cevahir Otel'de izleyen Bakan Şahin gazetecilerin maçla ilgili sorularını yanıtladı. Maçtan sonra Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'u arayıp aramayacağının sorulması üzerine Bakan Şahin, "Tabiî ki ararız, görüşürüz. Haluk Ulusoy bizim federasyon başkanımız. Her zaman da görüşürüz. İkimizde kamu görevi yapıyoruz. Böyle konularda şahsi alınganlık olmaz. Kamu görevi yapanlar arasında da kırgınlık olmaz." dedi.

Bakan Şahin, A Milli Futbol Takımı'nın Norveç ile oynadığı maçı Cevahir Otel'de izledi. Şahin 2-2 sona eren maçın ardından basın mansuplarına maç ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 2-2'lik skoru başarılı bulduğunu dile getiren Şahin, özellikle ikinci yarının son derece heyecanlı geçtiğini belirtti. Şahin iki deplasman maçından 4 puanla dönüldüğünü aktararak, "Bu maçta çok üstündük. İlk yarıda biraz tutuktuk. Bu maçtan galip ayrılabilirdik. İsviçre maçında çıkan olaylar nedeniyle aldığımız cezamız bitti. Finallere kalacağımıza inanıyorum. İkinci yarı son derece iyi oynadık., tek kale oynadık. Topun kontrolü yüzde 70 bizdeydi. 2-2 başarılı bir sonuç. Şu anda grup lideriyiz. Grup lideri olarak finallere katılacağımıza inanıyorum." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious