Şahin'den Kurtlar Vadisi yorumu

  • Giriş : 16.02.2007 / 00:00:00

M.Ali Şahin: Kim dizi olarak yayınlamaya veya kaldırmaya karar vermişse ona sorun.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kurtlar Vadisi Terör dizisi ile ilgili soruları cevaplandıran Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, bu diziyi kaldıranın koyanın kendisi olduğunu belirterek, "Kim dizi olarak yayınlamaya veya kaldırmaya karar vermişse ona sorun" dedi.

AK Parti 2. Dönem 2. İl Başkanları Toplantısı Ankara Sheraton Oteli'nde gerçekleştirildi. Bakanlar, milletvekilleri, il başkanları, il belediye başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanlarının katıldığı toplantıda Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partililere genel seçimler öncesinde yapılacaklar konusunda isteklerini sıraladı.

Toplantı öncesi habercilerin sorularını cevaplandıran Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, bugüne kadar diziyi izleme imkanı bulamadığını ve geçen hafta yayınlanan ilk bölümünü de izlemediğini söyledi. Şahin habercilere "Bugün Kurtlar Vadisi'ne daldınız. Türkiye'nin en önemli gündemi bu mu?" diye sordu. Şahin, "Kim dizi olarak yayınlamaya veya kaldırmaya karar vermişse ona sorun. Kaldıran da koyanın kendisidir. Gidin ona sorun" dedi.

RTÜK kararı ile yayından kaldırıldığı ifadelerini değerlendiren Şahin, "RTÜK'ün bir dizinin kaldırılması ile ilgili yönetiminin karar verebileceği kanaatinde değilim. Bu herhalde yine televizyonun kendi yönetiminin kararıdır" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious