Sahne de evlenme teklif etti!

  • Giriş : 10.05.2006 / 00:00:00

Hitit Üniversitesi'nin kuruluş kutlamaları çerçevesinde Çorum'a gelen ünlü pop müzik sanatçısı Özgün'ün konserinde, üniversite son sınıfta okuyan bir öğrenci sahneye çıkarak binlerce kişinin karşısında sevdiği kıza evlenme teklif etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kurulması kararlaştırılan Hitit Üniversitesi ile Çorum Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği Hitit Üniversitesi 1. Gençlik Ateşi Şenlikleri'nde sahne alan ünlü pop sanatçısı Özgün, Çorumlu hayranlarıyla buluşarak en beğenilen şarkılarını seslendirdi. Fuar alanında yapılan ve üniversite öğrencilerine özel olan konsere ilgi büyük oldu. Konser öncesinde Belediye Başkanı Turan Atlamaz ile Gazi Üniversitesi Çorum İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Serdar Kılıçkaplan, konser sahnesinde bulunan 4 meşaleyi yaktı.

Hitit Üniversitesi 1. Gençlik Ateşi'nin yakılmasının ardından sahneye çıkan ünlü pop sanatçısı Özgün, üniversitelilere unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne performansıyla konseri hareketlendiren Özgün, en sevilen şarkılarını fuar alanını dolduran öğrencilerle birlikte seslendirdi.

Hitit Üniversitesi adına düzenlenen ilk etkinlik olan Özgün konserinde ilginç olaylar yaşandı. Konseri haber yapmak için fuar alanına gelen bir gazeteci, sahne önüne giderek fotoğrafını çektiği Özgün'e telefonunu uzattı. Çorum'da günlük yayın yapan Dost Haber Gazetesi'nde çalışan Fatih Şahin isimli gazeteci, telefonunu Özgün'e vererek Eskişehir'de okuyan nişanlısının kendisine hayran olduğunu ve konuşmak istediğini söyledi. Bunun üzerine şarkısını yarıda bırakan Özgün, telefonda bir süre sohbet etti. Özgün'ün konserinde bir başka ilginçliği ise bir üniversite öğrencisi yaşattı. Çorum Meslek Yüksekokulu Pazarlama Bölümü son sınıfta okuyan Erdem B. isimli öğrenci, sevdiği kıza evlenmek teklif etmek istediğini söyledi. Özgün'ün sahneye davet ettiği genç, konser alanında bulunan sevdiğine binlerce öğrencinin karşısında evlenme teklif etti. Teklif sonrası sanatçı Özgün, genç kızı ısrarla sahneye davet etti. Arkadaşlarının da ısrarı ile sahneye çıkan Mehtap A., aynı zamanda sınıf arkadaşı olan Erdem B.'nin teklifine sarılarak cevap verdi. "Düğününüzde nikah şahidi olurum, 5 bin Euro verirseniz iki tanede şarkı söylerim" diye espri yapan Özgün, öğrencilerle bir süre sahnede sohbet etti. İki saat boyunca büyük bir coşkuyla süren konserde, üniversite öğrencileri unutulmaz bir gece yaşadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious