Sahnede gözyaşlarını tutamadı

Sahnede gözyaşlarını tutamadı.7467
  • Giriş : 09.06.2008 / 10:35:00

Muazzez Ersoy Bartın'da konser verdiği sırada gözyaşlarını tutamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türk Sanat Müziği'nin önemli isimleri arasında yer alan Muazzez Ersoy, 26. Bartın Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali etkinlikleri kapsamında Bartın'da sahne aldı. Muazzez Ersoy, hareketli şarkılarıyla Bartınlıları coştururken, duygusal şarkılar söylerken ağlamamak için kendini zor tuttu.

26. Bartın Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali etkinliklerinde sahne alan Türk Sanat Müziği'nin ünlü ismi Muazzez Ersoy, hareketli şarkılarıyla Bartınlıları yerinde oturtmadı. Muazzez Ersoy'u dinlemek için Bartın Atatürk Şehir Stadyumuna akın eden binlerce Bartınlı, konserin tadını çıkarttı. Havanın güzel olması sebebiyle stadyumu dolduran Bartınlıları, Muazzez Ersoy da söylediği şarkılarıyla mest etti. Muazzez Ersoy, söylediği duygusal ve romantik şarkılarda ağlamamak için kendisini zor tuttu. Bazen gözlerini elindeki peçeteyle silen Ersoy, kendini ve ruhunu şarkılarına verdiğini hareketleriyle gösterdi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Muazzez Ersoy'a, Bartın Belediye Başkanı Ahmet Altıntel, bir sepet çilek, Bartın çektirmesinin maketi ve üzerinde Bartın Belediyesinin amblemi bulunan porselen bir tabak hediye etti. Muazzez Ersoy, Belediye Başkanı Ahmet Altıntel ile birlikte sahnede şarkı söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious