Sahte polisler kafede GBT çekti!

Sahte polisler kafede GBT çekti!.12115
  • Giriş : 20.12.2008 / 16:30:00

Malatya'da kendilerini polis olarak tanıtan üç kişi girdikleri iki internet kafede kimlik kontrolü yaptı. kafe sashininin şüphelenmesi ile olay ortaya çıktı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Alınan bilgiye göre, Battalgazi ilçesi yolu üzerinde faaliyet gösteren internet kafeye plakası alınamayan bir minibüsle gelen kimliği belirsiz iki kişi kasada bulunan iş yeri sahibine polis kimliği göstererek, aranan iki kişiyi yakalamak için çalışma yürüttüklerini ve kimlik kontrolü yapacaklarını söyledi.

İş yeri sahibinin yeniden sorması üzerine ikinci kez cüzdanını açarak kimlik gösteren şüpheli ''komiserim'' diye hitap ettiği arkadaşıyla birlikte müşterilerin kimliklerini topladı.

Kimlikleri minibüste bulunan diğer şüpheliye veren kişiler sorgulamanın yapıldığını belirterek, üzerinden kimlik çıkmayan bir genci minibüse götürdü.

Kısa süre sonra genci bırakan şüphelilerin ayrılmasının ardından durumdan kuşkulanan iş yeri sahibi polisi arayarak durumu anlattı.

İş yerinin güvenlik kamerası görüntülerini alan polis kendine polis süsü veren ve güvenlik kamerasına yakalanan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Bu arada araştırma yapan polis, aynı kişilerin yol üzerinde bulunan bir başka internet kafede de kimlik kontrolü yaptığını tespit etti.

Soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*