Şair Kasım Alper Özdemir'in şov gecesi

Şair Kasım Alper Özdemir'in şov gecesi.13387
  • Giriş : 02.12.2008 / 16:48:00

Genç şair Kasım Alper Özdemir, şiir dinletisi ile '' Dudaklarında Şarkı Olmak '' şiir albümü ve 4. şiir kitabı '' Mavidir Aşkın Adı'' nın tanıtımını yaptığı gecede tam anlamıyla gövde gösterisi yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Bahçelievler Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde Bahçelievler Belediyesi katkılarıyla gerçekleştirilen organizasyon 2 saat boyunca misafirlere güzel dakikalar yaşattı.

Kasım Alper Özdemir'in konuk olduğu televizyon programlarından kesitler ve slayt gösterisi ile başlayan programın sunuculuğunu Bahçelievler Belediyesi Beyaz Masa Müdürü-şiir yorumcusu Fazlı Karaman yaptı.

Özdemir; sahneye Amasya Aşkı şiirini okuyarak çıktı. Dinletide onbir şiir yorumlayan şair salonun dolduran seyircilere duygusal anlar yaşattı.

Programda Ayşegül Pınar, İzzet Aktaş ve Günay şarkılarıyla, Amasyalı şair Sami Aslan'da şiirleriyle programa renk kattılar.

Kasım Alper Özdemir'e Amasya tanıtımına katkılarından ötürü Amasya Balkan Türkleri Derneği adına Başkan Abdullah Güzel ve Taşovalılar adına Gazeteci Sezgin Ünsal birer plaket takdim ettiler...

Kasım Alper Özdemir dinleti sonunda, bu yüreğin her daim şiiri haykıracağını ve Amasya'yı anlatmaya şerefini koyarak devam edeceğini söyledi ve salona teşrif edenlere teşekkür etti ve son olarak Amasya Aşkı şiirini, şiire vokal yapan Günay'la beraber yorumladı. Dinleti bitiminde Özdemir şiir kitaplarını okurları ve sevenlerine imzaladı.

Kasım Alper Özdemir şiir dinletisine şairin babası Taşova Eski Belediye Başkanı Özgür Özdemir, Rumeli Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Av.Özcan Pehlivanoğlu, Fatih Belediyesi Meclis Üyesi Av. Ali Fuat Metin, İhlas Haber Ajansı Spor Müdürü Mustafa Karagöl, Taşova Özbaraklı Belediye Başkanı Sebati Üstün, Star Gazetesi satış ve pazarlama koordinatörü Ömer Kuru, ADEF Başkanı İsmet Abacı, Amasya Taşovalılar Derneği Başkanı İbrahim Kurt, ASİAD Başkanı Hasan Ali Cesur, Amasya Balkan Türkleri Derneği Başkanı Abdullah Güzel, Amasya İl derneği Başkanı Birol Gegin ve bir çok dernek başkanı katıldı...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*