Sakarya'da otomobil tarandı! (2)

  • Giriş : 03.06.2006 / 00:00:00

Sakarya'da E-25 Karayolunun Kirazca köprüsü üzerinde bir otomobil kimliği belirsiz kişilerce çarpraz ateşe tutularak tarandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, E- 25 karayolunun Nehirkent beldesi Kirazca köprüsü üzerinde meydana gelen olayda 54 YE 765 plakalı otomobil içerisinde bulunan Mehmet Seyit Baştan, Yaşar Korkmaz, Dinçer Ballı ve Murat Çapoğlu kimliği belirsiz kişilerce tabancayla çarpraz ateşe tutularak tarandı. Otomobil içerisindeki 4 kişi açılan ateş sonucu yaralanırken saldırganlar olay yerinden iki otomobile binerek kaçtı.

Yaralılar olay yerine gelen 112 Hızır Acil Servis ambulansıyla yakında bulunan Toyotasa İlk yardım hastanesi'ne kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Baştan hayatını kaybetti. Dinçer Ballı ise daha sonra Sakarya Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Diğer taraftan kaçan saldırganların yakalanması için jandarma ve polis il genelinde çalışma başlattı. Saldırı nedeniyle İstanbul - Antalya karayolunda ulaşım kısa bir süre durdu. Trafik kısa bir süreliğine servis yolundan sağlandı. Güvenlik güçleri olay yerinde çok sayıda boş kovan buldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious