Sakaryaspor' da sıkıntı var!

  • Giriş : 28.11.2007 / 12:23:00

Diyarbakırspor'a sahasında 2-0 yenilerek liderliği Antalyaspor'a kaptıran Sakaryaspor karıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yenilginin ardından para sıkıntısı ortaya çıkarken, transfer taksitlerini alamayan futbolcular antrenmana çıkmadı.

İstanbulspor maçı hazırlıkları için dün akşam Rüstemler Tesisleri'ndeantrenmana çıkması gereken oyuncular, antrenman saati geldiği halde odalarından çıkmadı. Yöneticilerin ikna çalışmaları da sonuç vermkzen, teknik direktör Hüsnü Özkara da oyuncularına izin verdi. Oyuncuların bir kısmı tesisleri terk ederek şehirdeki evlerine gitti. Gelişmeler üzerine teknik direktör Hüsnü Özkara ve yardımcı antrenörlerin de kulüpten ayrılmak istediklerini ileri sürüldü.

Sakaryaspor yönetimi sorunu çözmek için uğraşırken, isminin açıklanmasını istemeyen bir yönetici, para krizinin olduğunu, ancak futbolcuların büyük hata yaptıklarını savunarak şöyle konuştu:
"Yönetimde para bitti. 14 haftalık tüm primlerini ödedik. Ancak, teknik kadro ve futbolcuların maç başı ve transfer taksitleri olmak üzere toplam 1.5 milyon YTL alacakları bulunuyor. Dün akşamki tavırlarından anladığımız kadarıyla, Burak Akdiş, Murat Özkan, Erman Ergin, Yaşar Kabakçı'nın başını çektiği bir grup ortalığı karıştırıyor. Kendileriyle görüştük ama paralarını alamadıkları için idmana çıkmayacaklarını söylediler. Bu akşam 18.00'de toplanacağız. 19.00'da da idman var. Oynamak istemeyen çekip gider. Böyle tepki verilmez."


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious