Sakaryaspor kongreye gidiyor

Sakaryaspor kongreye gidiyor.8801
  • Giriş : 18.05.2009 / 20:44:00

Sakaryaspor Yönetim Kurulu, olağanüstü genel kurul kararı aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sakaryaspor Genel Sekreteri Hasan Hüseyin Aktürk, Adapazarı Nikah Sarayı'nda Sakaryaspor Kulüp Başkanı Bülent Yılmaz'ın başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından gazetecilere açıklama yaptı.

Sakaryaspor Yönetim Kurulu'nun oybirliğiyle olağanüstü genel kurul kararı aldığını ifade eden Aktürk, "Yönetim kurulu üyelerimiz sezon sonunda yaşanan sportif başarısızlık karşısında olağanüstü genel kurul yapmaya karar vermiştir. Bu karara göre Sakaryaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 8 Haziran Pazartesi günü yapılacaktır. İlk toplantıda çoğunluğun sağlanamaması durumunda 2. toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 15 Haziran Pazartesi günü yapılacaktır. Bu karar yönetim kurulu toplantısına katılan üyelerin oybirliğiyle alınmıştır. Sezon sonunda gelen sportif başarısızlığa hiçbir mazeret üretmiyoruz. Genel kurul en doğru kararı verecektir. Buna inancımız tamdır. Basında bu süreçle ilgili olarak Sakaryaspor camiasına hakaret olarak kabul edilmesi gereken bazı tabirler kullanılıyor. Sakaryaspor hiçbir zaman için satılık bir mal değildir'' dedi.

Basın Sözcüsü Tamer Batuboylu ise, Sakaryaspor takımının sahipsiz kalmayacağını belirterek, bundan sonraki süreçte Sakaryaspor'un içinde bulunduğu konumdan bir an önce çıkacağını ve ilerleyen sezonlarda layık olduğu yere geleceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*