Sakaryaspor'da moraller yerinde

  • Giriş : 05.11.2006 / 00:00:00

Sakaryaspor Teknik Direktörü Nejat Biyediç, Trabzonspor karşısında çok iyi bir mücadele ortaya koyduklarını belirterek, takım olarak hem üç puan hem de özgüven kazandıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sakaryaspor'un kendi sahasında Trabzonspor'u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Biyediç, ağır saha ve zemin şartlarında az hata yapan takımın üç puan alacağını bildiklerini ifade ederek, "İlk devre çok iyi oynadık. İkinci devre kontra atak oynamaya çalıştık. İkinci yarı M'Bayo'dan çok şey bekliyordum ama olmadı. Bunca eksiğe rağmen Trabzonspor gibi bir takımdan üç puan almak moralimizi düzeltti. Benim için önemli olan takımın oyunudur. Bazen yenersin, bazen yenilirsin. Fakat Sakaryaspor hiçbir takıma karşı ezik Futbol sergilemedi" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan da, basın toplantısında oldukça gergin hareketleri ile dikkat çekerken maçla ilgili olarak şöyle konuştu:

"İlk yarıda kötü Futbol oynadık. Ancak ikinci yarı üstün olan bizdik. Ancak bir türlü golü bulamadık. Gerçek Trabzonspor bu değil. Son dakikada yine her zamanki klasik hatamızdan bir gol yedik ve çok üzgünüz. Yapacak birşey yok. Yine hatalı bir golle sahadan mağlup ayrıldık.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious