Saklanan çocuk yanarak öldü

Saklanan çocuk yanarak öldü .9378
  • Giriş : 08.11.2008 / 18:43:00

Aksaray"da devrilen sobadan çıkan yangından korkarak kanepenin altına saklanan 2.5 yaşındaki Kaan Yeşilgöz, yanarak öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İddiaya göre Fulya Çanta, salonda bulunan sobayı yaktıktan sonra, akşam yemeği hazırlamak için mutafa gitti. Oğlu Kaan Yeşilgöz de salonda tek başına oynadığı sırada, soba aniden devrildi. Halının ateş alması sonucu alevler birden yükseldi. Alevlerden korkan Kaan, kanapenin altına saklandı. Yangını fark eden Fulya Çanta, salona baktığında oğlunu göremeyince, dışarı çıkmış olacağını düşünerek yardım istemek için evden çıktı. İtfaiye ekibinin müdahalesi ile yangın kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri evin içinde yaptığı incelemede yanan kanepenin altında çocuk cesedi ile karşılaştı.

Oğlunun yanarak öldüğünü öğrenen anne Fulya Çanta sinir krizi geçirdi. Anne Fulya Çanta ve dumandan zehirlenen İtfaiye eri Ali Dede Doğanay, Aksaray Devlet Hastanesi"ne kaldırıldı. Fulya Çanta"nın nikahsız eşi Hacı Mehmet Yeşilgöz"ün yaklaşık 2 yıldır Niğde"de cezaevinde tutuklu olduğu öğrenildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*